FootyTV.co.uk

Comparison of football stream providers, news and more at FootyTV!


News

McGregor SFA appeal fails
UK Football News - Feb 13, 2019

Man United & PSG face chages
Euro Football News - Feb 13, 2019

Jonjo Shelvey returns to training at NUFC
UK Football News - Feb 13, 2019

All Latest News

Streaming


2000: Real Sociedad v Athletic Bilbao
2300: Mineros de Zacatecas v Cimarrones de Sonora FC
2300: Deportivo Saprissa v Philadelphia Union
2300: El Nacional v Cumbaya FC
2306: Leicester (Skripp) Esports v Roma (Vito) Esports
2315: Nacional Potosi v Guabira
2315: Mineros v Aragua
2315: Torque v Atletico Fenix Montevideo
2330: ABC v 4 de Julho EC
130: Tombense MG v Vasco da Gama
130: Libertad Asuncion v Atletico Nacional Medellin
130: Sport Huancayo v UTC Cajamarca
130: Atletico Palmaflor Vinto v Jorge Wilstermann
130: Defensa y Justicia v Palmeiras
300: CD Olimpia v Club America
305: Dorados v Atletico Morelia
445: Birgunj Youth Academy v Birgunj United Club
1400: Denizlispor v Kasimpasa
1400: Gaziantep FK v Istanbul Basaksehir
1430: Bunyodkor Tashkent v Sogdiana Jizzakh
1430: Metalourg Bekabad v FK Andijan
1530: Midtjylland v Sonderjyske
1530: Krylia Sovetov v Dinamo Moscow
1700: Yeni Malatyaspor v Fenerbahce
1700: SC FC Viitorul Constanta v CSM Politehnica Iasi
1730: Arsenal Tula v CSKA Moscow
1730: Hannover 96 v Wurzburger Kickers
1800: Red Star FC 93 v Lyon
1800: AGF Aarhus v Randers FC
2000: Operario FC MS v Dourados
2315: River Plate Asuncion v Guairena FC
2315: Academia Puerto Cabello v Metropolitanos FC
2315: Guayaquil City v SD Aucas
100: Real Esteli v Columbus Crew
130: Bolivar v Junior
130: Palestino v Cobresal
130: Deportivo Pasto v La Equidad
130: FBC Melgar v Carlos Mannucci
300: Atletico Pantoja v Monterrey
1000: Manly Utd v Sydney Olympic
1005: Macarthur FC v Brisbane Roar
1030: Lions FC v Redlands United
1100: Green Gully v South Melbourne
1130: Eastern Suburbs v Brisbane Olympic FC
1130: Oakleigh Cannons v Melbourne Knights
1300: Mashal Mubarek v FK Kokand 1912
1400: Eskisehirspor v Giresunspor
1400: Keciorengucu v Altinordu
1400: TP Mazembe v Al Hilal Omdurman
1400: Mamelodi Sundowns v CR Belouizdad
1500: Czech Republic Women v Switzerland Women
1530: Astra Giurgiu v UTA Arad
1530: Energetik-BGU Minsk v FK Sputnik
1700: Istanbulspor v Tuzlaspor
1700: Jagiellonia Bialystok v Cracovia Krakow
1715: Pardubice v Bohemians 1905
1730: Hamburg v Darmstadt
1730: Greuther Furth v Sandhausen
1730: Austria Klagenfurt v SV Kapfenberg
1730: Vorwarts Steyr v ASV Hornstein
1730: FC Juniors OO v SKU Amstetten
1730: Odense BK v Vejle
1730: Hobro IK v Kolding IF
1745: St Patrick's Athletic v Derry City
1800: FC Chiasso v Kriens
1800: FC Helsingor v HB Køge
1830: Dinamo Bucharest v FC Academica Clinceni
1830: FC Arges Pitesti v Chindia Targoviste
1830: FC Voluntari v FC Botosani
1900: Westerlo v RWD Molenbeek
1900: Vitesse v ADO Den Haag
1900: FC Eindhoven v PSV Reserves
1900: FC Volendam v Helmond Sport
1900: FC Schaffhausen v Grasshoppers
1900: Stade Lausanne-Ouchy v FC Thun
1925: FC Wacker Innsbruck v FC Dornbirn 1913
1930: Arminia Bielefeld v SC Freiburg
1930: Wisla Krakow v Rakow Czestochowa
1945: Watford v Reading
1945: Eupen v Standard Liege
1945: Dundalk v Bohemians Dublin
1945: Hearts v Alloa
2000: Huesca v Elche
2000: Metz v Lille
2000: Portimonense v Guimaraes
2000: AC Reggiana 1919 v Empoli
2000: Al Ahly Cairo v Simba Sports Club
2000: AS Vita Club v Al Merrikh
100: CA Platense v San Lorenzo
130: Necaxa v Unam Pumas
330: Juarez FC v Atletico San Luis
345: West Canberra Wanderers FC v Gungahlin Utd
500: South Hobart v Launceston City
500: Blaublitz Akita v Omiya Ardija
530: Charlestown Azzurri v Broadmeadow Magic
600: Avondale v Eastern Lions
600: Sanfrecce Hiroshima v Shonan Bellmare
600: Thespa Kusatsu v V-Varen Nagasaki
600: Ventforet Kofu v Giravanz Kitakyushu
600: Jubilo Iwata v Matsumoto Y FC
600: Gangwon FC v Daegu FC
605: Newcastle Jets v Melbourne Victory
700: Cerezo Osaka v Avispa Fukuoka
730: Riverside Olympic v Devonport City
730: Olympia FC Warriors v Clarence Zebras FC
800: Perth SC v Bayswater City
800: Floreat Athena v Inglewood United
800: Balcatta v Gwelup Croatia SC
800: Sorrento FC v ECU Joondalup
800: Rockingham City FC v Armadale
800: Tokyo Verdy v Renofa Yamaguchi
800: Seoul E-Land FC v Chungnam Asan FC
805: Sydney FC v Melbourne City
830: Monaro Panthers v Canberra Olympic
830: FC Seoul v Pohang Steelers
900: Newcastle Olympic FC v Maitland FC
930: Peninsula Power v Moreton Bay United
930: Altona Magic v Dandenong City
930: Kingborough Lions v Glenorchy Knights FC
1000: Hume City v Port Melbourne SC
1000: Dandenong Thunder v St Albans Saints
1000: Weston Workers FC v Adamstown Rosebud
1010: Adelaide United v Western Sydney Wanderers
1015: Capalaba Bulldogs v Magpies Crusaders
1030: Balestier Khalsa FC v Hougang United FC
1030: Young Lions v Tanjong Pagar United
1030: Gimcheon Sangmu FC v Bucheon FC 1995
1100: Seongnam FC v Gwangju FC
1130: Hatayspor v Goztepe
1130: Altay v Boluspor
1130: Bandirmaspor v Menemenspor
1200: FK Khimki v FK Tambov
1200: Fortuna Dusseldorf v Karlsruher SC
1200: Paderborn v Bochum
1200: Erzgebirge Aue v St Pauli
1200: Holstein Kiel v Jahn Regensburg
1200: Perth Glory NPL v Cockburn City
1200: Hvidovre IF v Fremad Amager
1200: Viborg v FC Fredericia
1200: Sollentuna FK v Gefle IF
1200: Isloch v FK Ruh Brest
1300: Getafe v Cadiz
1300: Ascoli v Monza
1300: Brescia v Pescara
1300: Cremonese v Pordenone
1300: Virtus Entella v Salernitana
1300: Lecce v Spal
1300: Ponferradina v Fuenlabrada
1300: FK Jablonec v FC Fastav Zlín
1300: MFK Karvina v Viktoria Plzen
1300: FK Pribram v Sigma Olomouc
1300: Volos NFC v Panetolikos
1300: Esbjerg v Silkeborg IF
1330: SV Lafnitz v FC Liefering
1330: Austria Lustenau v Rapid Vienna II
1400: Malmo FF v Hammarby
1400: Spezia v Crotone
1400: Paris FC v Troyes
1400: Caykur Rizespor v Trabzonspor
1400: Samsunspor v Balikesirspor
1400: Pogon Szczecin v Wisla Plock
1400: Falkenbergs FF v GAIS
1400: Landskrona BoIS v IFK Varnamo
1400: FC Slutsk v Torpedo Zhodino
1430: Bayern Munich v FC Union Berlin
1430: Eintracht Frankfurt v Lupo-Martini Wolfsburg
1430: Hertha Berlin v Borussia M'gladbach
1430: Werder Bremen v RB Leipzig
1430: FC Ufa v FC Akhmat Grozny
1500: Maritimo v SC Farense
1500: Frosinone v Cittadella
1500: Oviedo v Las Palmas
1500: St Johnstone v Aberdeen
1500: Hamilton v Dundee Utd
1500: Kilmarnock v Ross County
1500: Motherwell v St Mirren
1500: Ayr v Dunfermline
1500: Dundee v Morton
1500: Queen of South v Inverness CT
1500: Raith v Arbroath
1500: Banik Ostrava v Opava
1515: Athletic Bilbao v CD Alaves
1515: Cercle Brugge v OH Leuven
1515: Apollon Smyrnis v OFI Crete
1530: Boavista v Rio Ave
1600: Strasbourg v PSG
1600: FSC Eggendorf Hartberg II v FK Austria Vienna
1600: Hartberg v FK Austria Vienna
1600: SCR Altach v FSK St Polten Women
1600: SCR Altach v St Polten
1600: FC Flyeralarm Admira v Shakhter-SV Ried
1600: FC Flyeralarm Admira v SV Ried
1600: HNK Gorica v NK Varazdin
1630: Orebro SK v IFK Goteborg
1630: Warta Poznan v Stal Mielec
1700: Parma v AC Milan
1700: Rostov v Rubin Kazan
1700: Galatasaray v Fatih Karagumruk
1700: Akhisar Belediye v Adana Demirspor
1700: ACS Sepsi v FCSB
1700: Esperance de Tunis v MC Alger
1700: El Zamalek v Teungueth FC
1715: Rayo Vallecano v Girona
1715: Winterthur v Wil 1900
1715: Neuchatel Xamax v Aarau
1715: Lugano v Lausanne Sports
1720: Hartlepool v Notts County
1730: Eibar v Levante
1730: VfB Stuttgart v Borussia Dortmund
1730: KV Mechelen v Zulte-Waregem
1730: Slovacko v Slovan Liberec
1730: Atromitos Athinon v Larissa
1745: Heracles v Willem II
1800: Tondela v FC Porto
1800: Dinamo Brest v Dinamo Minsk
1800: Godoy Cruz v Arsenal de Sarandi
1805: HNK Sibenik v HNK Rijeka
1900: Chateauroux v Dunkerque
1900: Grenoble v Caen
1900: Le Havre v AC Ajaccio
1900: Nancy v Sochaux
1900: Niort v Auxerre
1900: Pau v Clermont Foot
1900: Valenciennes v Chambly Thelle FC
1900: AZ v Sparta Rotterdam
1900: Fortuna Sittard v FC Emmen
1900: Slask Wroclaw v Lechia Gdansk
1930: Lucerne v Basel
1945: Udinese v Torino
1945: Gent v Charleroi
1945: Seraing United v Deinze
2000: Real Madrid v Barcelona
2000: Montpellier v Marseille
2000: PEC Zwolle v FC Twente
2000: 4 de Julho EC v Vitoria EC
2000: Atletico Bahia CF v ABC
2000: Ceara v Salgueiro
2000: Santa Cruz FC v Botafogo PB
2000: AD Confianca v C.D. Fortaleza
2000: Treze v Sport Recife
2000: Sampaio Correa v CSA
2000: CRB v AE Altos
2000: WAC Casablanca v Petro Luanda
2000: Horoya v Kaizer Chiefs
2015: Estudiantes LP v CA Aldosivi
2030: Pacos Ferreira v Benfica
2230: Defensa y Justicia v CA Talleres de Córdoba
2300: Atlas v Leon
100: Cruz Azul v Chivas Guadalajara
100: Racing Club v CA Independiente
305: Tigres UANL v Club America
505: Consadole Sapporo v Kashima Antlers
530: Ansan Greeners FC v Jeonnam Dragons
600: Apia L Tigers v Marconi Stallions
600: Blacktown City v Mt Druitt Town Rangers
600: Sydney United 58 v Wollongong Wolves
600: Tuggeranong Utd v Belconnen United
600: Cooma Tigers v Canberra Croatia FC
600: Vegalta Sendai v Yokohama F-Marinos
600: FC Tokyo v Kawasaki Frontale
600: Montedio Yamagata v Albirex Niigata
600: Mito Hollyhock v FC Ryukyu
600: Tochigi SC v Sagamihara
600: Machida Zelvia v Kyoto Sanga FC
600: Zweigen Kanazawa v JEF Utd Chiba
700: Sunshine Coast Wanderers v Gold Coast United
700: Sagan Tosu v Yokohama FC
700: Oita v Nagoya Grampus
730: Lake Macquarie v Edgeworth Eagles
800: Heidelberg Utd v Bentleigh Greens
800: Urawa Red Diamonds v Tokushima Vortis
800: Ehime FC v Fagiano Okayama
800: FC Anyang v Busan I Park
830: Suwon FC v Ulsan Hyundai
900: Brisbane Strikers v Logan Lightning
900: Kashiwa Reysol v Gamba Osaka
900: Vissel Kobe v Shimizu S-Pulse
930: Sydney FC NPL v Sutherland Sharks
1005: Wellington Phoenix v Western United FC
1030: Albirex Niigata Singapore v Tampines Rovers FC
1030: Geylang International v Lion City Sailors FC
1030: Daejeon Hana Citizen v Gyeongnam FC
1100: Jeonbuk Motors v Incheon Utd
1115: FC Utrecht v Feyenoord
1130: Inter Milan v Cagliari
1130: Sivasspor v Konyaspor
1200: Rennes v Nantes
1200: Arsenal Tula v Krasnodar
1200: Akropolis IF v IK Brage
1200: Orgryte IS v Osters IF
1200: Utsiktens BK v Lunds BK
1200: FC Minsk v BATE Borisov
1230: Genk v Sint-Truidense
1230: Hannover 96 v Heidenheim
1230: VfL Osnabruck v Eintracht Braunschweig
1230: Wurzburger Kickers v Nurnberg
1300: Villarreal v Osasuna
1300: Malaga v Albacete
1300: Ceske Budejovice v FC Brno
1300: Aris Salonika v AEK Athens
1300: Sonderjyske v AC Horsens
1300: Randers FC v FC Nordsjaelland
1330: FC Groningen v Heerenveen
1330: VVV v PSV
1330: LASK Linz v Wolfsberger AC
1330: SK Sturm Graz v WSG Swarovski Tirol
1400: Halmstad v BK Hacken
1400: Mjällby AIF v Varbergs BoIS FC
1400: Brest v Nimes
1400: Lens v Lorient
1400: Nice v Reims
1400: Juventus v Genoa
1400: Sampdoria v Napoli
1400: Verona v Lazio
1400: St Etienne v Bordeaux
1400: Reggina v Vicenza
1400: Ankaragucu v Genclerbirligi
1400: Kayserispor v Antalyaspor
1400: Umraniyespor v Bursaspor
1400: Slaven Belupo v NK Osijek
1400: Zaglebie Lubin v Podbeskidzie Bielsko Biala
1400: Vendsyssel FF v Skive
1400: Jonkopings Sodra v Vasalunds IF
1400: Trelleborgs FF v Norrby IF
1400: Cotonsport v NAPSA Stars
1400: Salitas FC v ASC Jaraaf
1400: Nkana FC v Namungo FC
1430: Schalke v Augsburg
1430: Dinamo Moscow v Ural
1430: PFC Sochi v Zenit St Petersburg
1500: Gil Vicente v Moreirense
1500: Waasland-Beveren v KV Kortrijk
1500: Club Brugge II v Lierse Kempenzonen
1500: Real Zaragoza v Almeria
1500: FC Vaduz v FC Sion
1500: Young Boys v St Gallen
1500: FC Zurich v Servette
1500: FK Teplice v Mlada Boleslav
1500: Brondby v FC Copenhagen
1515: Valencia v Real Sociedad
1515: Asteras Tripolis v PAOK Salonika
1530: Santa Clara v Nacional
1545: RKC v Ajax
1600: Rapid Vienna v FC Salzburg
1600: Slavia Mozyr v FC Vitebsk
1605: Monaco v Dijon
1605: Istra 1961 v Hajduk Split
1630: Elfsborg v Djurgarden
1630: IFK Norrkoping v Sirius
1630: Lech Poznan v Legia Warsaw
1700: Cologne v Mainz
1700: Roma v Bologna
1700: Lokomotiv Moscow v Spartak Moscow
1700: Erzurum BB v Besiktas
1700: Adanaspor v Ankaraspor
1700: AGF Aarhus v Midtjylland
1700: Orlando Pirates v Al Ahli Benghazi
1700: CS Sfaxien v Etoile Sportive Sahel
1715: Anderlecht v Club Brugge
1715: Mallorca v Lugo
1715: Mirandes v UD Logrones
1715: Sabadell v FC Cartagena
1730: Valladolid v Granada
1730: Braga v Belenenses
1730: Slavia Prague v Sparta Prague
1730: Olympiakos v Panathinaikos
1800: Venezia v Cosenza
1800: Toluca v Monterrey
1800: FK Gomel v Neman Grodno
1800: Argentinos Jrs v Central Cordoba SdE
1800: Patronato Parana v Gimnasia LP
1810: NK Lokomotiva Zagreb v Dinamo Zagreb
1900: Lommel v Union Saint Gilloise
1930: CS U Craiova v CFR Cluj
1945: Fiorentina v Atalanta
1945: KFCO Beerschot Wilrijk v KV Oostende
2000: Real Betis v Atletico Madrid
2000: Lyon v Angers
2000: Sporting v Famalicao
2000: Espanyol v Leganes
2000: ES Setif v Enyimba
2000: JS Kabylie v RSB Berkane
2000: Pyramids FC v Raja Casablanca
2015: Rosario Central v Banfield
2230: Union Santa Fe v Boca Juniors
1400: Kasimpasa v Yeni Malatyaspor
1530: CSM Politehnica Iasi v AFC Hermannstadt
1700: CSKA Moscow v Rotor Volgograd
1700: Alanyaspor v Denizlispor
1700: Fenerbahce v Gaziantep FK
1700: Piast Gliwice v Gornik Zabrze
1730: Giannina v Lamia
1800: AIK v Degerfors
1800: Kalmar FF v Ostersunds FK
1800: Chievo v Pisa
1800: Lyngby v AaB
1800: Västerås SK FK v AFC Eskilstuna
1830: SC FC Viitorul Constanta v Gaz Metan Medias
1930: TSG Hoffenheim v Bayer Leverkusen
1945: Benevento v Sassuolo
1945: Royal Excel Mouscron v Antwerp
2000: Celta Vigo v Sevilla
2000: Alcorcon v CD Castellon
300: Pachuca v Puebla
1005: Newcastle Jets v Perth Glory
1330: Pardubice v Slovacko
1800: GIF Sundsvall v Helsingborg
1400: Crotone v Udinese
1400: Sampdoria v Verona
1700: Sassuolo v Fiorentina
1730: Chelsea v Man City
1945: Cagliari v Parma

Other:
Live Horse Racing.

See our bookmaker comparisons for our list of the top official sources to stream matches live in the UK & Ireland.

Live Streams